Свіжий, щойно з жару альбом українського інді-гурту "Ті, що падають вгору" побачить світ цієї весни. Зовсім не випадково так сталося, що він виходить саме весною, коли просинається природа, оновлюється світ. 

    В повітрі панує любов. Пісня "Десь там в небесах", яка дала назву альбому абсолютно точно передає його загальний настрій і зміст. За кожним текстом, за кожною мелодією, стоять складні життєві історії. Але, в кожній пісні своя історія закінчується щасливо. Цей альбом проводить слухачів у світ мрій та роздумів, у світ, де невдачі та розчарування переростають у успіх. Після зими завжди приходить весна, після ночі наступає день. Нещасливе кохання приносить досвід, за ним завжди приходить щасливе, і ти його уже вмієш цінувати.

    Молоді музиканти Андрій Юськевич (ударні) та Олександр Жизномірський (бас) принесли з собою в музику гурту значно виразніше і потужніше звучання, а гітари відхилилися від традиційного рокового звучання. Альбом записувався на студії Шпиталь Рекордс на одному дусі, за відносно короткий термін, що робить його цілісним та сучасним.


Comment